Tham & Videgård Arkitekter
Blekingegatan 42, 116 62 Stockholm, Sweden
+46 (0)8 702 00 46
info@tvark.se


Press / Enquiries:
press@tvark.se


Employment / Internship:
apply@tvark.se


Team:

Bolle Tham, Architect SAR/MSA, Founding partner
bolle@tvark.se

Martin Videgård, Architect SAR/MSA, Founding partner
martin@tvark.se

Mikael Stenqvist, Architect SAR/MSA, Office manager
mikael@tvark.se

Ibb Berglund, Architect SAR/MSA, Senior Project Architect
ibb@tvark.se

Stina Johansson, Architect SAR/MSA, Senior Project Architect
stina@tvark.se

Axel Theman, Architect MAA
axel@tvark.se

Eva Johansson, Architect SAR/MSA
eva@tvark.se

Gustaf Fellenius, Architect SAR/MSA
gustaf@tvark.se

Gustav Bergström, Architect MSA
gustav@tvark.se

Hanna Michelson, Architect SAR/MSA
hanna@tvark.se

Hannes Karlsson, Architect MSA
hannes@tvark.se

Joacim Wahlström, Architect SAR/MSA
joacim@tvark.se

Jonas Tjäder, Architect SAR/MSA
jonas@tvark.se

Linda Högberg Andersson, Architect
linda@tvark.se

Lovisa Roegind, Architect MSA
lovisa@tvark.se

Mårten Nettelbladt, Architect SAR/MSA
marten@tvark.se

Oskar Lundahl, Architect SAR/MSA/MAA
oskar@tvark.se

Per Holmqvist, Architect SAR/MSA
per@tvark.se

Rebecca Edwards Mannheimer, Architect SAR/MSA
rebecca@tvark.se

Samuel Vilson, Architect MSA
samuel@tvark.se

Simon Nilsson, Architect MSA
simon@tvark.se

Wilhelm Falk, Architect MSA
wilhelm@tvark.se